Cultuurbewaker Lucas van Meer

Lucas van Meer bouwt al zijn hele leven aan organisaties. Hij stuurde complexe ICT-projecten aan en veel mensen die werkten bij bureaus waaraan hij leiding gaf. Nu is hij een gewaardeerd lid van Soupalicious eigen managementteam.

Meedenken en meesturen. Vrolijk en cynisch, vooral over alle hypes die voorbij vliegen in het bedrijfsleven. Allergisch voor managementspeak. Cultuurbewaker ook met altijd een open oog voor mensen die wel eens goed bij ons bedrijfje zouden passen.

En enthousiast. ‘Ik ben nu al een jaar of zeven bij Soupalicious omdat ik het een uniek  en vernieuwend concept vind. Sociaal met de soepen voor de voedselbank en het opleiden van kwetsbaar talent en slim met het gebruiken van prachtige restgroenten voor de soepen. Echt leuk om daar samen een succes van te maken. Ik ben er dan ook van overtuigd dat dit intelligente business concept een grote toekomst tegemoet gaat.’

Dat is mooi, Lucas, maar wat is eigenlijk je lievelingssoep? ‘Onze courgettesoep, zonder twijfel. Heerlijk, echt een zomerse smaak’.