Bij Soupalicious staan we op veel schouders. Mooie mensen die ons op zoveel manieren hebben geholpen te groeien. Met geld, kennis, netwerk, handjes en vooral hart. Een ervan is Jan R. Bloem die vanaf de eerste ademtocht van onze liefdesbaby bij de wieg stond.
Jan (75) is oud-bestuurder van PPG (Sigma) in de goeie, ouwe tijd dat mobiele communicatie nog in rookwolken en tromgeroffel ging met links en rechts een vermoeid fladderende postduif. Echte betaman, maar ook al heel aardig en toegankelijk.
De rol van Jan? Zonder hem was Soupalicious nu niet meer. Vanaf dag 1 tot nu structureert hij data, adviseert hij over koers, houdt hij een scherp oog op financiën en biedt hij een troostende schouder plus zacht koerende geluiden om de ceo te troosten in grauwe tijden. Dit alles onbezoldigd, want vanuit het hart. Jan is lid van het management team en je kunt hem altijd en overal porren voor pindasoep. Daar geniet hij enorm van en wij hopen nog lang te genieten van Jan.